Vysílačky DMR stanice 1.jpg
happy-Bart-Simpson.jpg

STÁHNĚTE SI DO MOBILU APLIKACI ZELLO. NA ZELLO MŮŽETE NAJÍT SVÉ PŘÁTELE, NEBO I JINÉ LIDI NA POKEC. ZELLO Walkie Talkie

walkie_talkie.png
Zello-Push-to-talk.png

Aplikaci ZELLO lze stáhnout z http://zello.com  Instalace aplikace ZELLO je možná na PC,nebo v mobilu s  Androidem,nebo na iPhone,BlackBerry,Windows Phone či OSi Apple.
Po spuštění ZELLO zadejte vyhledávání názvu kanálu např. kanál s názvem Česká Republika -Praha a na tomto kanále mne můžete najít pod přezdívkou cb18prahalocal.

Komunikační kanál Česká Republika - Praha  je volně přístupný všem uživatelům(i zahraničním) pro hlasové přenosy. Vysílání jednotlivých účastníků
probíhá poloduplexním přenosem (obdoba vysílání na CB pásmu).Z
ello je výborný komunikační prostředek pro hlasový přenos přes internetovou síť.
 
 
Zello channel Česká Republika - PRAHA
KANÁL JE PŘÍSTUPNÝ VŠEM  (I ZAHRANIČNÍM) UŽIVATELŮM. 
Zello channel PMR 446 PRAHA
KANÁL URČEN POUZE PRO ČESKÉ A SLOVENSKÉ UŽIVATELE ! KANÁL JE ZABEZPEČEN PŘÍSTUPOVÝM HESLEM.  O PŘÍSTUP NA KANÁL JE MOŽNO POŽÁDAT MAJITELE KANÁLU ? ŽÁDOST O PŘÍSTUP NA KÁNAL ZAŠLETE E-MAILEM NA ADRESU cb18prahalocal@napady.net
Zello channel Soukromý kanál praha 
KANÁL JE URČEN JEN PRO OSOBNÍ POTŘEBU UŽIVATELE:  cb18prahalocal
Zello channel Czech Republika

Kanál s názvem Czech Republika je hlavní svolávací kanál pro Prahu. 
Zello channel The World - Live Canal

Kanál  The World - live Canal  je přístupný účastníkům z celého světa bez omezení a nejste na něm  osamoceni...

Online Stanice Radio Fénix pouze sobotu a nedělíí 17 - 22 hodin. www.radiofenix.osoba.cz dotaz radiofenix@osoba.cz

Webhosting zdarma
Dnes je
ceska_vlajka.png
Broadcastify.jpg
Brandmeister.png
Zello.png
TOPlist
Pridat.eu

YAESU FT-2DE

YAESU FT-2DE.jpg

FT2DR C4FM 144/430 MHz Dual Band digitální Handheld vysílač s 1,7 "dotyková obrazovka


Tento vzrušující náběžné hrany vysílač je navržen s snadnost použití v mysli teď balení příliš velký podsvícený displej s dotykovým panelem. Na 1,7 palce rozlišení displej s vysokým touch poskytuje spoustu informací prostřednictvím snadno splavná rozhraní, které poskytují bez stresu ovladatelnost a vysokou úroveň na obrazovce viditelnost pro obsluhu FT2DR.

Pokročilý FT2DR je naloženo s různými novými funkcemi, včetně: 700 mW jasného hlasitého zvuku, Vestavěný vysoce citlivý 66 kanálovým GPS s anténou, 1200 bps / 9600 bps APRS® funkce Dual Watch (V / V, U / u /, v / U), Dual Monitor (C4FM Digital / C4FM Digital), GPS Logging / nahrávání schopnosti, odolný (IPX5 Rating voda), microSD slot pro paměťové karty, 2200mAh vysokokapacitní Li-Ion baterie a nabíječka zahrnuty jako standardní dodávané příslušenství.

  
Analog / C4FM Dual Monitor (V + V / U + U / V + U)
Se dvěma nezávislými přijímače pro digitální i analogové, můžete poslouchat buď stejné nebo různých pásmech současně.
Loud Vibrant Audio
s 700mW hlasité, ostré a jasné audio výstupy FT2-DR je ideální volbou pro hlučných a přeplněných prostředích.
Široké pásmo Přijímač
Kryty od 500kHz do 999.990MHz, nepřetržitý příjem pro krátkovlnné, FM / AM vysílání, analogové televizní stanice, zvuk letadla, kanály veřejné služby, atd. (Cellular band zablokovaný)
1200/9600 bps Komunikační APRS® dat
Vestavěný celosvětový standard AX.25 dat TNC Modem umožňuje nekomplikované APRS® operaci (Automatic Packet Reporting System). Budete moci zobrazit informace, seznam stanic; a používat zprávy, funkce SmartBeaconing TM. Budete mít možnost sledovat váš pohyb APRS® na internetových stránkách.
Funkce Digital Group Monitor
Funkce digitálního GM automaticky kontroluje, zda členové registrovaní ve skupině jsou v komunikačním dosahu a zobrazí informace, jako je vzdálenost a směr pro každou volací znak na obrazovce. Tato praktická funkce umožňuje nejen, zda kamarády jsou v komunikačním dosahu, ale také okamžitě určuje umístění a vztah mezi všemi členy skupiny. 

Tuto funkci lze také použít k odesílání zpráv a dat, jako jsou obrázky mezi členy skupiny, umožňující pohodlné a zábavné komunikaci mezi přáteli, když si pozor na jednotku nebo výlet. Odeslané a přijaté zprávy a obrázky lze zkontrolovat na obrazovce LOG List s ikony takže je lze snadno rozlišit.
Ustoupit funkce pro návrat do výchozího bodu
Tato funkce umožňuje navigaci zpět do výchozího bodu, nebo bod dříve přidali do paměti. Při turistice nebo kempování, stačí zaregistrovat počáteční bod nebo umístění svého stanu a pak si můžete neustále kontrolovat směr a vzdálenost od vaší aktuální polohy. Šipka na displeji kompasu neustále ukazuje směr do registrovaného bodu, což je velmi pohodlné najít cestu zpět do místa hlášeného - stačí pohybovat ve směru tak, aby šipka v záhlaví-up displej 
bodů rovně nahoru.
Snapshot Picture Užívání Capability
Při použití šikovný řečník mikrofonu kamery (volitelně MH-85A11U), stiskněte tlačítko spouště zachytit snímek, poté stiskněte tlačítko obrázek vysílací snadno přenášet obrazová data. 

Obraz snímek nebo přijatá data jsou uložena v prostředí s vysokou kapacitou micro SD kartu, která je instalována v rádiu. Můžete vyvolat a poslat, že obrazová data ze kdykoliv SD karty. Velikost obrazových dat je 320 x 240 bodů nebo 160 x 120 bodů. Kvalita obrazu lze nastavit v rozmezí od 3 typů, a můžete si vybrat formát, který je vhodný pro obraz a účelu. 

Tato obrazová data také uchovává záznam času a data o poloze GPS na snímku. Je snadné prohlížet a upravovat data souboru po pořízení snímků pomocí osobního počítače. 

A snímek pomáhá při navigaci a při návratu do snímku místě; další různé použití jsou možné.
Automatická volba Mode (AMS)
Automatický režim Volba funkce detekuje režim příjmu signálu 
Vysílač automaticky zvolí jeden ze čtyř komunikačních režimů podle přijímaný signál. To je velmi výhodné při poslechu pro komunikaci, protože nemusíte být vědomi komunikační režim druhé strany. Transceiver lze provozovat i v režimu pevného komunikace.
Čtyři (4) režimy komunikace
FT-2DR funguje v rámci jednoho tradičním analogovém režimu a třemi digitálními módy! Užijte si komunikace v režimu, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. účel. 

1. V / Režim D (simultánní hlasové / datové komunikace Mode) 
Polovina šířky pásma se používá pro hlasového signálu s korekcí chyb. Transceiver využívá výkonný opravy chyb technologii vyvinutou pro profesionální komunikačních zařízení. Velmi efektivní korekce chyb kódu poskytuje výhody, jako je minimálním přerušením komunikace. Základní digitální režim C4FM FDMA poskytuje dobrý kompromis mezi kvalitou zvuku a opravy chyb. 

2. Voice FR Mode (Voice Full Rate Mode) 
Tento režim používá celou šířku pásma 12,5 kHz pro přenos digitálních hlasových dat. Větší velikost hlasových dat umožňuje hlasovou komunikaci s vysokou kvalitou zvuku. Tento režim potěšující kvalitou zvuku komunikaci mezi radioamatérské kamarády použít. 

3. Údaje FR Mode (vysokorychlostní datové komunikace Mode) 
Vysokorychlostní datová komunikace režim, který používá celý 12,5 kHz šířky pásma pro datovou komunikaci. Transceiver automaticky přepne do tohoto režimu při odesílání a příjem obrázků, což umožňuje velké množství dat, které mají být předány rychle. 

4. Analog Mode FM 
Analogové FM je efektivní pro komunikaci s slabý signál, který způsobuje hlasy se rozejít v digitálních režimech. Analogový režim umožňuje komunikaci i při vzdálenostech, kde hluk a slabé signály, aby komunikace téměř nemožné. Osvědčený-and-důvěryhodné provedení s nízkou spotřebou energie obvod používá méně energie než digitální módy.
5 Watts Solid RF Power
FT-2DR výstupy maximálně 5 wattů čisté vysokofrekvenční výkon s volitelnými úsporných volby 2 Wattů, a také být k dispozici ½ Watt s jednoduchým dotykem na obrazovce.
Vysokokapacitní Li-Ion baterie
S vysokou kapacitou 2200 mAh 7.2V baterií (SBR-14LI) každý operátor může těšit zkrácení doby nabíjení a delší dobu hovoru mezi nabíjecích cyklů.
Integrovaný 66ch High Sensativity GPS
Integrální GPS přijímač a anténu (umístěn na horní straně rádia) poskytuje místo, čas, směr a APRS® informace. FT2DR má velmi užitečnou funkci pro přenos dat GPS.
Inteligentní Funkce navigace
Jedná se o navigační funkce v reálném čase, který zaznamenává polohu a směr Monitor Group (GM) stanic. Digitální V / D Režim sděluje informace, jako jsou údaje o poloze ve stejnou dobu jako hlasového signálu, což vám umožní zobrazit směr a vzdálenost druhé strany v reálném čase při komunikaci. Díky tomu je možné potvrdit svou pozici a druhá strana je v situacích, jako je pěší turistiku a jízdu, kde se vaše pozice se neustále mění, poskytuje snadný způsob, jak se setkat nebo se k nim tras.
Specifikace
Frekvenční rozsahy: 
A (Main) Pásmo 
RX: 76 - 108 MHz (FM Broadcast) 108 - 137 MHz (Air pásmo) 
RX: 0,5 - 1,8 MHz (AM Broadcast) 
TX: 144-148 MHz, 430-450 MHz 
1,8-30 MHz (SW band) 30 až 76 MHz (50 MHz HAM) 
137-174 MHz (144 MHz HAM) 174 - 222 MHz (VHF pásmo) 
222 - 420 MHz (Gen1) 420-470 MHz (430 MHz HAM) 
470-774 MHz (UHF pásmo) 774 - 999,90 MHz (GEN2) 

B (Sub) pásmo 

RX: 108-137 MHz (Air pásmo) 
TX: 144-148 MHz, 430-450 MHz 
137-174 MHz (144 MHz HAM) 
174-222 MHz (VHF pásmo) 
222 - 420 MHz (Gen1) 
420-470 MHz (430 MHz HAM) 
470-580 MHz (pásmo UHF) 

Typ obvodu: NFM / AM: Double superheterodyn 
FM / AM rádio: Direct-konverze 
Typ modulace : F1D, F2D, F3E, F7W 
RF výstupní výkon: 5 W (@ 7,4 V nebo EXT DC) 
kanály: 1245 
Vodotěsné Hodnocení: IPX5 
Case Rozměry (Š x V x H): 62 x 110 x 32,5 mm (š / SBR- 14LI, w / o Knob a antény) 
62 x 110 x 27 mm (w / o SBR-14LI, Knob a antény) 
hmotnost: 310 g S-SBR 14LI a antény 
Čt 22. prosinec 2016, 13:20:19 CET
Michal
uloz.to - sdílej snadno data
Free counters!
Získejte Adobe Flash player

WWW.CB18PRAHALOCAL.NAPADY.NET

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one