Vysílačky DMR stanice 1.jpg
happy-Bart-Simpson.jpg

STÁHNĚTE SI DO MOBILU APLIKACI ZELLO. NA ZELLO MŮŽETE NAJÍT SVÉ PŘÁTELE, NEBO I JINÉ LIDI NA POKEC. ZELLO Walkie Talkie

zello-data-breach.jpg
Zello.png

Aplikaci ZELLO lze stáhnout z http://zello.com  Instalace aplikace ZELLO je možná na PC,nebo v mobilu s  Androidem,nebo na iPhone,BlackBerry,Windows Phone či OSi Apple.
Po spuštění ZELLO zadejte vyhledávání názvu kanálu např. kanál s názvem Česká Republika -Praha a na tomto kanále mne můžete najít pod přezdívkou cb18prahalocal.

Komunikační kanál Česká Republika - Praha  je volně přístupný všem uživatelům(i zahraničním) pro hlasové přenosy. Vysílání jednotlivých účastníků
probíhá poloduplexním přenosem (obdoba vysílání na CB pásmu).Z
ello je výborný komunikační prostředek pro hlasový přenos přes internetovou síť.
 
 
Přesný čas v místě Praha:
Dnes je
ceska_vlajka.png
Broadcastify.jpg
Brandmeister.png
images1.png
TOPlist
Pridat.eu
Copy of zello-logo-full-color-rgb-2000px@72ppi.jpg
Zello je spuštění aplikace v Austinu v Texasu, které stojí za vytvořením aplikací Zello. Aplikace emulují vysílačky push-to-talk (PTT) přes sítě mobilních telefonů. Aplikace jsou k dispozici pro Android, iOS, Blackberry, Windows Phone, Windows PC, odolná mobilní zařízení a obousměrná rádia. Zello je zdarma, zatímco aplikace Zello Work je zdarma po dobu 30 dnů.
 

Historie

Alexey Gavrilov vyvinul produkt původně nazvaný Loudtalks, který byl oznámen na konferenci TechCrunch 40 Mobile and Communications Conference 17. září 2007.Společnost Zello získala technologii Loudtalks, přejmenovala ji, přesunula vývojový tým do Austinu, přidala aplikace a oznámila 20. června, 2012. Bill Moore je generálním ředitelem a Gavrilov je CTO. Moore založil a byl generálním ředitelem společnosti TuneIn, kde Gavrilov a jeho tým vytvářeli populární aplikace TuneIn.

Zello tuto zprávu uvedl v červnu 2013, kdy ji turečtí demonstranti využili k obejití vládních cenzorů. Výsledkem bylo, že Zello byla první nejstahovanější aplikací v Turecku během prvního červnového týdne 2013.

V únoru 2014 byl zablokován CANTV ve Venezuele . Společnost Zello vydala řešení a patche k překonání bloků, aby podpořila přibližně 600 000 Venezuelanů, kteří si stáhli aplikaci pro vzájemnou komunikaci uprostřed protestů.  Jde o „jednu z nejstahovanějších aplikací na Ukrajině a ve Venezuele“. 

V červenci 2017 byla v Lotyšsku Zello hlavní aplikací, kterou používaly tisíce dobrovolníků a záchranářů pro komunikační účely při hledání zmizelého Ivansa Berladinsa.

V srpnu 2017, během záchranných akcí po hurikánu Harvey v Texasu, se Zello stalo populární metodou komunikace mezi dobrovolnými záchranáři - zejména příslušníky cajunského námořnictva - a lidmi uvíznutými v důsledku rozsáhlých záplav. Aplikace získala více než 6 milionů registrací za jeden týden, když se obyvatelé Floridy připravovali na hurikán Irma . 

Znovu v září 2018, zatímco hurikán Florencie způsoboval v Karolínách bezprecedentní záplavy, použili záchranáři Zello k vyžádání informací o podmínkách ulice a místech lidí, kteří potřebují pomoc.

V roce 2020 se objevily obavy z rostoucí popularity společnosti Zello v USA jako nástroje náboru a organizování krajní pravice.V lednu 2021 The Guardian uvedl, že Zello bylo využíváno určitými skupinami a jednotlivci k organizování útoků na Kapitol Spojených států v roce 2021 . Zello toto hlášení potvrdil a vydal prohlášení, že začne zakazovat všechny kanály související s pohyby milicí .
 

Produkty

Zello je aplikace pro okamžitou komunikaci k výměně krátkých zvukových zpráv. Simuluje tradiční obousměrná rádia s komunikačním stylem vysílačky. Aplikace umožňuje hovořit jeden na jednoho s jednou osobou nebo na kanálu se skupinou lidí a nabízí další funkce, jako je historie, přehrání poslední zprávy, oznámení a podpora zařízení Bluetooth.

Uživatelé Zello mohou vytvářet kanály a dávat kontrolu ostatním uživatelům Zello, aby se stali moderátory. Technologický publicista New York Times David Pogue popisuje kanály společnosti Zello: „Stejně jako většina nejlepších aplikací vám Zello umožňuje vytvářet skupiny, abyste mohli uskutečnit něco jako telefonát na večírek mezi hrstkou - nebo stovkami - přátel nebo spolupracovníků . “ 

Jakmile je kanál vytvořen, mohou se objevit v seznamu „Trendy“ a tvůrci mohou přidělit další moderátory, aby byly vytvořené kanály v bezpečí. Ačkoli je k dispozici pro Android, iOS, Windows Phone a Blackberry, lze k Zello přistupovat také z počítače se systémem Windows pomocí Zello pro Windows PC. Pro ostatní operační systémy pro chytré telefony (např. Sailfish OS ) existují aplikace kompatibilní se Zello poskytované třetími stranami. 

Zello Work je placená služba aplikace Zello, která umožňuje podnikům a uživatelům, kteří hledají komunikaci v reálném čase přes skupiny a kanály. Zello Work se liší od Zello, přestože je vlastněna stejnou společností.

Ulož.to - sdílejte snadno data
Free counters!

WWW.CB18PRAHALOCAL.NAPADY.NET

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one